1+6 1+6 ja 1.900m² B - Alcobaça -
Saõ Martinho do Porto
Je eigen B&B in Portugal
prijs
op aanvraag
ref: SC033
Gelegen in de heuvels tussen Saõ Martinho do Porto en Alcobaça vind je deze fantastische (nieuwbouw) B&B.
Naast de private volledig ingerichte woning, met 2 verhuurbare villa-slaapkamers ( 2- 4 personen) beschik je ook over 2 extra bungalows met telkens 2 kamers en bijhorende ruime terrassen.
Voor de gasten is een zéér aangename, gemeenschappelijke ontbijtruimte, terras en zwembad beschikbaar.
Vanop de diverse terrassen vòòr de gastenkamers met prachtig verzicht op de oceaan kan je tot rust komen en genieten van een lekker glaasje en locale versnaperingen.
De gastenkamers zijn strak en modern ingericht, maar vooral functioneel. Dit is zowel een plek om te luieren aan het zwembad als een thuisbasis voor verkenningstochten in de regio.
Alle kamers beschikken over een badkamer met regendouche, Wi-Fi, minibar, airco en ruime terras.
Deze B&B is volledig operationeel ! Zowel voor eigen bewoning én voor verhuur.
Extra info:
Airconditioning - volledig uitgeruste keuken - inbouwkasten - zwembad - ruime terrassen - rustige ligging - gemeubeld
6+1 kamers - 6+1 badkamers - zwembad - grondoppervlakte 1.900 m²
EPC B-
ref: SC033 - prijs: € 495.000,-
afstanden:
Ideale uitvalsbasis voor wie de streek (Silver Coast) wenst te verkennen.
Nazaré: 10min * São Martinho do Porto: 10min * Caldas da Rainha: 15min * Foz do Arelho: 20min
luchthaven Lissabon: +/- 1 uur



